Kui kokku hakkasin panema, siis selgus tõsiasi, et jah, oleks pidanud ikka lappidest alustama. Põhi sai liiga pikk. Aga kokku ma heegeldasin ja tulemus sai selline.
Pildil on veel "töötlemata" lapakas, sest kartsin, et ei jõua enne tähtaja kukkumist seda teha. No tegelikult ei meeldi mulle esitleda viimistlemata töid. Neljapäeval ei ole aega ja nädalavahetus kujuneb maratonpildistamiseks Ruilas.
Aga siiski pesin selle pajalapaka puhtaks, sain kuivaks ja aurutasin ka. See on ikka uskumatu, KUI must vesi sealt ühest asjast tuli :/. Mul on tallisokkide pesuvesi ka puhtam ja panen igakord ikka puhtad sokid jalga, mitte ei pese siis, kui juba nurgas püsti seisavad.
Pilte võrdluseks:
Vasakul siis pestud ja töödeldud ja paremal siis "toorik.
Et vahepeal sai pilditöötlusega tegeletud, siis sai ootemomentidel ette võetud seekord 2 pajalapakat. Tütrele.
Neid ei ole hetkel enam aega pesta ega pressida esitlemiseks, aga järgmisel nädalal teen ma selle ka ära.
Esimene sai küll rohkem roosa ja tütar põeb roosamaaniat, aga tema lapakatele lihtsalt ei jätkunud enam roosat niipalju. Järele jäi umbes poole kanamuna suurune kerajupike.
Siin siis kõik 3 koos. Ema arvas, et sellest pole midagi, et esimesel vahe vahel on, kasutada saab ikka. Ise mõtlen, et ehk proovin midagi sinna äärde heegeldada, aga see tulevikumuusika :).
Eks nad vähe rohkem loppis on ,kui mulle meeldiks, aga eks ajaga muutuvad järgmised sirgemaks. Nüüd juba tean, kuidas paremini teha. Esimene vasikas läheb ju ikka aia taha :D.
Ja nüüd nimest. Et miks "pajalapakas" ja mitte "pajalapp"? Algul korra veel mõtlesin, et "pajalabakas". Pajalapp on reeglina selline, kuhu sa oma kätt sisse ei pane. Pajakinnas on labakinnas. Kuna ta päris kinnas ei ole ja päris lapp ka mitte siis saigi kokku "pajalapakas".
Ideed juba keerlevad MILLISEID veel teha annab ja plaanin, aga selleks on vaja
1.aega, et külastada lõngapoodi
2. aega, et heegeldada.
Päikest!